Apie VTS

Naujienos

26.05.2014

NAUJAS VALDIKLIS HMI VR NUO VTS EUROHEAT – KOMFORTAS VISAI ARTI

VTS Euroheat visiškai keičia komforto valdymo formatą. Visa tai naujo, protingo VALDIKLIO HMI VR su BMS funkcija dėka. Dabar visiška kontrolė ir patogumas visai arti!

Nuo  birželio 1d. VTS Euroheat pasiūlyme bus prieinama nauja automatika, kurios pagalba BMS konfigūracija taps intuityviai paprasta. VALDIKLIS HMI VR su signalu 0-10V, kambarinis daviklis NTC ir greičio reguliatorius ARWE3.0 (0-10V)  sukuria komplektą, leidžiantį palaikyti pilną šildymo sąlygų palaikymą.VALDIKLIS HMI VR -  tai sistemos širdis, kuri valdo ventiliatoriaus darbo našumą signalo 0-10V pagalba automatiniame/ rankiniame režime (atsižvelgiant į patalpos kubatūrą). Jis duoda galimybę nustatyti du šildymo periodus per parą arba nepertraukiamą darbą šildymo arba šaldymo funkcijoje. Sukimosi greičio reguliatorius ARWE3.0 (0-10V) užtikrina penkis darbo moduliacijos lygius, o temperatūros matavimo daviklis NTC suteikia galimybę nustatyti optimalias sąlygas visai patalpai, kai pats valdiklis yra kitoje patalpoje.

Automatinis ventiliatoriaus sukimosi greičio parinkimas  temperatūros funkcijoje, galimybė programuoti kalendorių sistemoje „5+1+1”, bendras darbas kartu su aštuoniais Volcano įrenginiais, optimalaus šildymo arba šaldymo garantija, o taip pat priešužšaliminė funkcija - tai tik dalis  naujos VTS Euroheat automatikos dalis.

eShop Ask&Buy Service Naujienos Newsletter Facebook YouTube LinkedIn