Apie VTS

Naujienos

29.02.2016

VTS Amerikos sekmė didžiausioje pasaulyje parodoje ŠVOK sektoriuje - AHR Expo 2016

Jau antrą kartą "VTS bendrovė pristatė savo produktą didžiausioje pasaulyje parodoje ŠVOK pramonei - AHR Expo 2016 Orlando Floridoje. Moderniame stende buvo prezentuotas pagrindinis VTS produktas - centrinis vėdinimo įrenginys VENTUS 2016 pritraukęs minias lankytojų. Kaip nurodyta pasaulinėje plėtros strategijoje VTS dalyvavimas parodoje tai dar vienas žingsnis tapti vienu iš lyderiu ŠVOK sektoriuje.

 

Dalyvavimas didžiausioje pasaulinėjė ŠVOK rinkos parodoje – AHR EXPO 2016, kuri vykdoma nuo 1930 metų, įvyko sausio 25-27 dieną 2016 m. Orlando, Floridoje. Daugiau negu 60 000 žmonių iš viso pasaulio atvyko į Orange County Convention centrą ir buvo supažindinti su žymiausių kompanijų pristatytais dabartiniais produktais ŠVOK sektoriuje.  

 

 “AHR paroda tai gera galimybė parodyti VTS kompanijos plėtrą. Pastarieji 25 metai Europos, Azijos ir Artimuojų Rytų patirties nulemė naujoviško produkto kurimą, gerai priderinta prie Amerikos rinką apribojančių reikalavimų. Dalyvavimas šioje parodoje artina mus prie pasaulinio lyderio statuso ŠVOK industrijoje. Naudojant naujoviškas technologijas projekto tyrimuose gamybos ir logistikos srityse, mes teikiame savo klientams techniškai pažangius produktų pasiūlymus, tuo pačiu metu labai patrauklią kainą ir neprilygstamus pavedimų vykdymo terminus. Šiuolaikinės gamybos tehnologijų ir logistikos centro, esančio Atlantoje, deka mes vykdome  klientų užsakymus iš visos Šiaurės Amerikos per vidutiniškai  7 dienas.Tai yra mūsų neabejotinas privalumas, kuris leidžia mums būti visada vienu žingsniu toliau kiekvienoje pasaulio vietaoje” - sako VTS Grupės generalinė direktorė Hanna Siek-Zagórska.

Pirmoji parodos diena VTS komandai baigėsi renginyje organizuotame Tommy Bahama restorane, kurio metu buvo apdovanotas geriausias verslo partneris - kompanija Northrich iš Ohajo. Apdovanojimą pasiėmė Mike Goetz, kompanijos generalinis direktorius.

 Antrąją dieną VTS užfiksavo didžiausią skaičių vizitų į  http://www.ahrexpo.com/ parodą iš visų dalyvių. Taip pat žmonės, atstovaujantys konkrečiame žurnalų ir interneto portalų srityse parodė didžiulį susidomėjimą VTS. VTS komandai tai buvo begalės konsultacijų diena.  Šiandien vieną iš jų galite stebėti portale: ProudGreenBuilding.com adresu: http://www.proudgreenbuilding.com/videos/video-2/).

Trečioji ir kartu paskutinė diena mugėje buvo pilna susitikimų su studentais, akademiniu personalu ir žmonėmis nesusijusiais su ŠVOK sritimi, tačiau mielai stebėjusiais išskirtinį VTS stendą su dideliu susidomėjimu.

“Stende sumontuotas vedinimo agregatas: VENTUS AVS-100 traukia daug specialistų iš ŠVOK pramonės. Praktiškai visi asmenys su kuriais teko šnekėti pabrežia ypatingai aukštą pateikto produkto kokybę. Jie taip pat atkreipė dėmesį į tvirtas konstrukcijas ir į taikomųjų komponentų patvarumą , kas yra būdinga Amerikos rinkai. Šiuolaikinės technologijos, visi sertifikatai, kurie reikalaujami Amerikos rinkoje, taip pat pritraukė nemažai konkurencingų bendrovių atstovų prie mūsų stendo. Jie pagyrė musų stendo dizainą ir išreiškė pasitenkinimą pačiu produktu, taip pat pažymėjo pastebint mūsų augančias VTS ženklo pozicijas Šiaurės Amerikos teritorijoje.”- sako Maciej Grzegowski, VTS America Inc generalinis direktorius. 

Po sėkmingos parodos, bendrovė planuoja dar vieną dalyvavimą - AHR EXPO Las Vegas 2017 parodoje.eShop Ask&Buy Service Naujienos Newsletter Facebook YouTube LinkedIn