Apie VTS

Naujienos

30.09.2013

VTS Grupė Centrinės Azijos rinkoje

VTS Grupė, vienas iš pasaulinių ŠVOK pramonės lyderių, dirbanti kartu su augančia Centrinės Azijos rinka. Šiuo metu, Ventus oro ruošimo įrenginiai yra prieinami keletoje Centrinės Azijos valstybių, tai yra Armėnijoje, Azerbaidžane, Uzbekistane ir Gruzijoje taip pat šių metų pabaigoje mūsų kompanija planuoja plėstis į Mongoliją bei Turkmėnistaną.

“Kaip rodo mūsų ataskaitos ir analizės,VTS produktai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Nepasaitant to mes vis dar stengiamės VTS prekinį ženklą padaryti žinomesnį tarp potencialių klientų šiame regione. Neskaitant patrauklios produktų kainos mūsų kompanja siūlo ir kitus privalumus – garantinis aptarnavimas, trumpas pristatymo terminas, sertifikatais patvirtinta aukščiausia įrengininių kokybė (Eurovent, TUV, ISO), brandus kompanijos požiūris ir platus VTS įrenginių paplitimas visame pasaulyje ženkliai prisideda prie sėkmingo pardavimo proceso.” – sako Zbigniew Gawliński, Corporate Business Development Manager.

Vieni iš naujausių sėkmingų VTS projektų Centrinėje Azijos rinkoje yra Armėnijoje: Dalma Garde Mall (didžiausias prekybos ir pramogų centras Armėnijoje) ir Avedisian vidurinė mokykla (skirta Yerevan studentams).

vts_group_on_central_asian__markets_foto_1_400 vts_group_on_central_asian_markets_foto_2_400

 

“Nuo Rugsėjo mes planuojame žengti į Mogolijos rinką. Aš tikiuosi, kad kaip ir kitose Centrinės Azijos valstybėse mes greitai pritrauksime patikimus partnerius, su kuriais VTS pristatys visiškai naują, geresnę ŠVOK įrenginių kokybę.” – sako Zbigniew Gawliński.

eShop Ask&Buy Service Naujienos Newsletter Facebook YouTube LinkedIn